• maternica

    Dobry den pan doktor,moj porod skoncil cisarskym rezom kvoli preeklampsii a doktor,ktory ma operoval mi neskor povedal,źe som mala stencenu stenu maternice,v prepustacej sprave bolo uvedena stencena DS,chcela som sa vas opytat ci ste sa s touto diagnozou uz niekedy stretol a ci to bude niejako komplikovat dalsie tehotenstvo,za odpoved vopred dakujem,dovidenia.

    Dobrý deň,
    pri porode ale aj na konci tehotnosti je maternica normálne stenčená, hrúbka steny je menej ako 3 mm, preto bol nález normálny. V ďalšej tehotnosti sa bude sledovať jazva po cisárskom reze, komplikácie by však nemali byť.