• kojene a dalsie babatko

    dobry den, moj syncek ma 22 mesiacov a je stale kojeny. chcela by som ho uz odstavit a mat dalsie dietatko. chcela by som vediet, ci je potrebne aby som aspon par mesiacov nekojila a potom otehotnela alebo je to jedno? viem ze pri kojeni su v tele ine hormony ako bezne.
    tiez som mala prvu menstruaciu 11 mesiacov po porode, potom 3 mesiace nic, potom som mala a dalsiu zase o dva mesiace. teraz som mala trikrat po sebe v 32dnovych intervaloch a tento mesiac som zase nedostala (uz meska tri tyzdne - ale tehotna urcite nie som). je to v poriadku pri kojeni 3x za den - rano,naobed,vecer?
    dakujem pekne za vasu odpoved

    Dobrý deň,
    pri kojení može byť menštruácia akákoľvek je to normálne. Nemusíte čakať, stačí prestať kojiť a hneď možete teoreticky otehotnieť.