• nasivin a amoksiklav

    Dobry den pan doktor,
    viem ze toto nie je otazka priamo na vas,no o kojeni som tu poradnu nenasla a dufam ze mi poradite:-)
    Mam uz tyzden hnisavu anginu,mala som nasadeny penicilin,ktory ale vobec nezabral,stale som mala vysoke teploty - nad 38..lekar mi preto zmenil lieky na amoksiklav. okrem toho sa mi zastavuje nadcha a kvapky typu pinosol mi absolutne nezaberaju...preto sa chcem opytat - kedze kojim 3,5mesacneho syna - mozu mu nejako tieto lieky - amoksiklav a nasivin ublizit?alebo co je bezpecne pre neho do nosa?sanorin je asi este horsi ako nasivin?lebo ten mi najviac vzdy zaberal...dakujem vam velmi pekne za radu

    Dobrý deň,
    kvapky do nosa sa vstrebávajú minimálne a pri kojení nevadia, amoksiklav prechádza mliekom k dieťaťu ale neškodí mu a može sa užívať.