• potrat v 22tt

    Dobrý deň. Čakala som dvojvaječné dvojičky, ale po tom, čo jednému z nich odtiekla plodová voda a potom došlu k prepadnutiu pupočníka von z pošvy a následne bábo zomrelo, som musela v 22tt podstúpiť zákrok, pri ktorom sa žiaľbohu ani druhé bábo nepodarilo zachrániť. Oba plody lekári "vybrali" zdola. chcem sa spýtať, či s ďalším otehotnením stačí počkať pol roka alebo treba dlhšiu pauzu.

    Dobrý deň,
    pol roka bude stačiť. Bolo by vhodné Vás vyšetriť na niektoré infekcie,ktoré možu sposobovať potrat v II. trimestry. Mala by ste mať ster z čípku na chlamýdie, GO, mykoplazmy. Ak by sa niečo našlo, je vhodná liečba pred ďalšou tehotnosťou.