• Čím to je???????

    Mala by som celkom zaujímavú otázku.Pri každom pohlavnom styku používame ako predohru prsty.Počas toho nemáme žiadne problémy.Ani počas samotného aktu.Akonáhle skončíme cítim dole pálenie a štípanie.Trvá to 2-3 hodinky.Ako by som tam mala nejaké ranky alebo niečo.Presnejšie okolo vchodu do vagíny. Existuje nejaký krém alebo niečo na To??? Alebo si myslíte že ide o nejaký zápal?Ak áno ako by sa to dalo vyliečiť???
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    bez vyšetrenia Vám neporadím, ale určite by to nemalo byť kvoli prstom.
    Je možné, že Vás páli partnerov ejakulát. Doporučujem Vás eventuálne preliečiť lokálne, občas skrytý zápal pošvy reaguje na ejakulát štípaním