• Sportovanie po cisarskom II.

    Pan doktor, dakujem velmi pekne!! O 14 dni, to som necakala, ze budete taky optimista (vacsina lekarov by mi asi povedala, ze minimalne sestonedelie mam pockat, ak nie dlhsie:(! Ja som hyperaktivna od malicka, tak sa velmi tesim, ze budem moct zacat s lahkym joggingom tak skoro.
    V septembri po majstrovstvach SR vam napisem, ako som dopadla, pobezim 3000 m cez prekazok. A na Devine sa uvidime buduci rok, sledujte ma na stupni vitazov:).
    S pozdravom,
    Kika

    PS: Dakujeeem este raz, tuto spravu vam pisem sukromne.

    Dobrý deň,
    ja so veľký priaznivec športu a cvičenia a primeranej záťaže hneď po porode aj po císarskom reze.
    Čo sa týka Devínu, tak vy ste Tá ktorej už tlieskajú pri Riviere, zatiaľ čo ja míňam kameňolom. :)
    1h06 minut :)