• extrakcia osmicky v tehotenstve a anestezia

    dobry den, som v 5. mesiaci tehotenstva a dnes mi trhali osmicku. Zubar pouzil anesteziu, myslim ze dve injekcie. Je to nebezpecne pre babatko? Mam zacat uzivat aj antibiotika, alebo pockam, ci vznikne opuch?

    Dobrý deň,
    uf to Vám nezávidím.
    Avšak lokálna anestézia dieťa neohrozuje. Ak Vám predpísal antibiotiká určite by ste si ich mala nasadiť, aby nevznikol zápal, ktorý by bol nebezpečný aj pre dieťa.