• kvasinková infekcia

    Dobrý deň, už po druhý krát ma trápi kvasinková infekcia. Neznesiteľné svrbenie, pálenie, výtok, opuch rodidiel. Prvý krát to bolo pred 3 mesiacmi a teraz sa to opäť vrátilo :-( Hygienu dodržiavam 100 percentnú tak neviem kde je problém. U gynekológa som zatiaľ s týmto ochorením nebola, len som si v lekárni zakúpila vaginálny výplach a čapíky značky Floragyn. Ešte dodám že mám 20 rokov, 2 ročné dieťatko a pred pôrodom som nemala žiadne problémy. Vopred Vám pekne ďakujem za radu, pekný deň.

    Dobrý deň,
    sama píšete o príčine potiaží, ste sa akože sama preliečila na vyšetrení ste nebola. Mala by ste byť vyšetrená a preliečená antimykotickými čípkami. Inak sa Vám infekcia bude vracať. Prípadne si kúpte čípky Gyno Pevaryl.