• Pohlavny styk v šestonedelí

    Dobrý den pan doktor, 4.apríla mi koncí šestonedelie. S manzelom sme mali pohlavny styk mesiac po pôrode, ale nebolo to naplno,nevosiel dnu cely, akokeby mu nieco branilo vo mne. Myslíte, ze by sa to malo upravit? Ako dlho to trva?

    Dobrý deň,
    nepíšete o sposobe porodu ani o rozsahu poranenia. Avšak predpokladám že sa stav upraví, doporučujem kúpiť si lubrikačný gel na uľahčenie prieniku.