• Menstuacia pocas kojenia

    , Autor: ivet77

    Po porode som krvacala - precistovala sa postupne asi 4 tyzdne. Piaty tyzden som mala v podstate uz len vytok. Na siesty tyzden som zacala znova naplno krvacat. Dnes je to uz piaty den. Je mozne, ze som dostala menstruaciu? Aj napriek tomu, ze kojim pravidelne v intervaloch asi 2 - 2,5 - 3 hodiny striedavo raz z jedneho a potom z druheho prsnika?

    Dobrý deň,
    pri kojení može byť menštruácia akákoľvek, pretože hladiny prolaktínu nie sú stabilné. napríklad u obéznych žien sa produkujú estrogény aj v tuku a sú nezávislé od prolaktínu. Takže asi máte menštruáciu.