• teplota v tehotenstve

    Dobrý večer,rada by som sa spýtala na ochorenie v tehotnosti.Som v 28.týž. a ochorela som.Mala som teploty do 37,8,1X som si dala Ibalgin 400mg.Obvodná lekárka mi predpísala V-PNC 750 každých 8hod.Okrem toho mám dosť silný taký tracheálny kašeľ-dávam si Stodal sirup.Od bolestí hrdla beriem Proppolky a Homeovox.Mám aj škaredú nádchu s hnisavými hlienmi.Mám Pinosol,Mar plus a zarábané kvapky Septonex s Framykoinom.Chcem len vedieť či moje ochorenie nemohlo nejako ublížiť bábätku.Ďakujem pekne za skorú odpoveď.

    Dobrý deň,
    nemože, len ma fascinuje ako fantasticky sa dá podporiť farmaceutický priemysel pri banálnej respiračnej infekcii.
    Mne na to stačí čaj, maximálne Paralen.