• emetova plastika

    dobry den pan doktor..
    chcela by som sa vas opytat na emetovu plastiku. co to je a na co to je dobre..jej vyhody a nevyhody. pocas druheho tehotenstva mi bolo povedane, ze mi ju odporucuju. a aj po druhom porode to povedal aj iny gynekolog. lenze ja o nej nic neviem. ma to nejaky vplyv na dalsie tehotenstvo ak by som v buducnosti zase otehotnela?
    dakujem..

    Dobrý deň,
    o emetovej plastike sa píše v učebniciach, ktoré sú iba o niečo staršie ako ja, takže o nej nič neviem. Nikdy som ju nevidel a nepoznám ženu, ktorá by z nej mala výhody.