• Menstruacne bolesti v tehotenstve

    Dobry den pan doktor som v 22 tt a stale uz od zaciatku asi mavam menstruacne bolesti citim ako keby som mala dostat menzes a trosku mna boli podbrusko ani ked si lahnem to neprejde boli to tak dva dni potom nic a zasa .A niekedy mam aj pocit ako keby mi zo spodu nieco vytieklo ale ma nohavickach nic nemam .Na kazdej kontrole je vsetko ok babo rastie aj vsetko .Je toto bezne v tehotenstve? Dakujem

    Dobrý deň,
    takéto krčovité bolesti nie sú úplne bežné, ale dôležité je sledovanie dlžky krčka maternice pomocou ultrazvuku, ak sa neskracuje, nemusí to znamenať nič vážne. Môžete si dať magnézium, ktoré môže tlmiť takéto kontrakcie.