• Krvavý výtok

    , Autor: Zuzka56

    Dobrý deň p. dr. ,
    chcela by som sa vás opýtať že prednedávnom som začala pociťovať mierne štípanie pri a po pohlavnom styku a tiež to cítim aj mimo tohto iba bežne cez deň a niekedy aj pri moceni. Zbadala som aj väčšie množstvo vytoku a divnú konzistenciu je ako keby taký slizovy az taký ťahavý neviem ako by som to presnejšie podpísala niekedy je obyčajný biely občas ma ale slabo zltkastu farbu a dnes sa mi objavila vo výtoku aj krv. Menštruáciu však mám dostať az o 12 dni ak som si správne vyratala aj ovulacia mi už skončila. Dotoho všetkého aj kojím (9mesacne dieťa) ale menštruáciu už mám normálne pravidelnú hneď po šestonedelí mi začala teda nedávno mi vynechala na 2 mesiace ale odvtedy som ju už znova mala. Nehnevajte sa že píšem tak chaoticky, mohli by ste mi poradiť čo by to mohlo byt ?

    Dobrý deň,
    tieto príznaky označujeme ako vaginálny dyskomfort, u Vás je komplikovaný aj tým, že dojčíte, čo so sebou nesie určité hormonálne zmeny a ich vplyv na sliznicu pošvy.
    Najpravdepodobnejšia je mykóza, preto by som odporučil antimykotický krém a stav by sa mal zlepšiť.