• Meškanie menštruácie

    , Autor: Logia?

    Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať. S priateľom sme kvázi nemali pohlavný styk. Lenže ani on a ani ja sme nemali ochranu. Stalo sa to tak že kúsok ho do mňa vsunul, po pár nárazov som začala krvácať, lebo mi pretrhol panenskú blanu a hneď ho dal zo mňa von. A potom sme už sex nemali. Stalo sa to 14. 1. 2023 a odvtedy mi mešká menštruácia. Celý január som ju nedostala a ani teraz ju nemám. 10. 2 som si robila test a vyšiel negatívne a druhý test tiež. Mávam bolesti v podbrušku ale stále mi nechce prísť. Neviem čím to je. Je možnosť že by som mohla byť tehotná aj napriek tomu že hneď po pretrhnutí blany ho dal von, ale povedal mi že sa do mňa neurobil. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    to sú nápady mať styk bez ochrany, viete že môžete otehotnieť aj pri prvom pohlavnom styku.
    Ak máte testy negatívne, tak je tehotenstvo málo pravdepodobné, menštruácia Vám vynechala asi z inej príčiny. Počkajte do termínu ďalšej menštruácie, zopakujte si testy ak menštruácia nepríde vyhľadajte gynekológa.