• potrat v 7tt a dalsie tehotenstvo

    Dobry den pan doktor.17.6.'11 som podstupila kyretaz, kedze plod (7tt) sa prestal vyvijat. Presne o mesiac 17teho som dostala prvu menstruaciu a pred par dnami som mala ovulaciu a mali sme s manzelom nechraneny pohlavny styk. Ak by som ostala tehotna je tam moznost bezproblemoveho donosenia babatka? Je sliznica maternice uz dost silna a priravena na dalsie tehotenstvo?
    Za vasu odpoved velmi dakujem...

    Dobrý deň,
    na to sa názory líšia, ale podľa posledných štúdii by riziko opakovania potratu nemalo byť zvýšené. Klasicky sa doporučuje počkať 3-6 mesiacov.