Poradňa gynekológa MUDr. Záhumenského.

odbornik3

Poradňa gynekológa MUDr. Záhumenského.

16,885 otázok, odbornik3

Na vaše otázky týkajúce sa gynekologických problémov odpovedal MUDr. Jozef Záhumenský, PhD., vedúci lekár pôrodníckej časti Gynekologicko-pôrodoníckej kliniky FN Na Bulovce.

Všetky zadané otázky ako aj odpovede Dr. Záhumenského vám pre veľký záujem prinášame v podobe archívu, zadávanie nových otázok nie je možné.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

 • Escapelle

  , Autor: odbornik2

  Dobrý večer pán doktor ...chcela by som sa spýtať na jednu vec... beriem Tri regol každý večer o 20 00 ... minulý utorok som mala poobede pohlavný styk a večer som tabletku užila... na druhý deň v stredu som ale zistila že som tabletky niekde straatila,tak som tabletku nezobrala,a vo štvrtok ráno som si dala Escapelle ... poobede asi o 14 00 som tabletky našla,vynechanú užila hneď a večer normálne pokračovala a v sobotu som blister dobrala ... Teraz mám bolesti brucha ale menštruáciu nie ... Môžem otehotnieť ? Ďakujem pekne za odpoveď :)

  Odpovedá: odbornik3

  Dobrý deň,
  skutočne sa nedá vypočítať, čo tie obrovské dávky hormónov spravia s Vašim telom, ale myslím, že tehotnosť nehrozí. Miesto Escapelle ste si mala kúpiť triregol.