• Sterilizácia

    Dobrý deň pán doktor,
    v júli budem rodiť plánovanou sekciou. Je to môj druhý pôrod sekciou a rozhodla som sa dať si hneď urobiť aj sterilizáciu. Podpísala som v nemocnici žiadosť, ale rozhodla som sa rodiť v inej nemocnici. Je treba túto žiadosť vypísať aj tam?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    neviem presne aké sú zvyklosti na Slovensku, ale my máme v nemocnici tzv. sterilizačnú komisiu, ktorá musí žiadosť schváliť. Takže každá nemocnica má svoju žiadosť. Určite navštívte zvolenú porodnicu a informujte sa tam.