• Výtok, liečba, antikoncepcia.

    Minulý týždeň som začala užívať antikoncepciu, ale spolu s antikoncepciou som od môjho doktora dostala aj vaginálny krém Dafnegin, aby som sa zbavila všetkých tých baktérií. (Ide o to, že pred tým, ako som išla ku gynekológovi som pri pohlavnom styku len tak začala krvácať a to sa mi nikdy pred tým nestalo. On to odôvodnil tak, že je to mikóza.) Keďže som vedela, že o pár dní po tom, ako som sa dozvedela, čo mi je, dostanem menštruáciu, tak som sa rozhodla, že začnem liečbu až po menštruácii, lenže začala som prvý deň menštruácie s antikoncepciu (Belara) a včera, keď mi skončila menštruácia som si prvý krát dala ten krém. Dnes mám celý deň divný pocit a mám taký oranžovoružový výtok. Chcela by som sa spýtať, či je to spôsobené antikoncepciou alebo či v tom hrá rolu aj ten krém alebo čo to všetko môže znamenať?
    Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    zrejme je príčinou začiatok užívania antikoncepcie, pokračujte v liečbe.
    Ak by sa opakovalo krvácanie po styku, určite čo najskor navštívte gynekologa.