• tehotenstvo po operacii

    dobry den , mam30 deti este nemam pred mesiacom som bola na operacii myomov jeden bol vpredu na maternici 10cm stopkaty a druhy vzadu vrasteny 5cm operovali ma rezom nie laparoskopicky na maternici loziska endometriozy a 4dni po operacii som mala v bruchu aj vyvod cez ktory mi vytekala krv, doktor mi povedal ze o dva mesiace mozem otehotniet, nie je to skoro ?? dakujem

    Dobrý deň,
    všetko závisí na tom, ako hlboko bol ten vrastený myom, je doležité aby sa svalovina dobre zrástla, lebo hrozí prasknutie maternice, čo je život ohrozujúci stav.