• prosim poradte

    Dobry den mam 17 chcela by som sa oyptat ci mozem byt tehotna posledna menstruacia mi meskala dva tyzdne a to sa mi este nestalo vzdy max tyzden ale dva nie teraz mi meska 11 dni a aeste som to nedostala a ani teraz a ani napodledy som nemala ziadne pred menstruacne bolesti ktore som vzdy mala som styk ale chraneny ... po styku som citila palenie a svrbenie a mam taky nezapachajuci zlto zeleny vytok a bola som nedavno u ginekologicky aby mi predpisala antikoncepciu a robila mi vysetrenie vaginalnov sondou a nehovorila nic take povedala ze mi skontroluje vajecniky a zda sa mi ze mam vadsie brucho take nafuknute a nejake pohyby mozno si to len namyslam neviem Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    spravte si tehotenský test, to je najpresnejší ukazateľ gravidity.
    Okrem toho nepíšete, či už antikoncepciu užívate alebo nie, ale v každom prípade bude dobré ak navštívite gynekologičku znova.