• AFI jeho hodnoty

    Dobry den pan doktor,
    Chcem sa Vas spytat co by ste odporucil som v 35 t., 22.09 som bola na prietokoch tie su v norme ale AFI mam 4,0, pred tym 18.08 AFI 12,3 a 09.06 AFI 5,5. gynekologycka mi na poslednom vysetreni povedala ze je to v norme ale podla tabuliek je prave posledne meranie pod normou :)
    treba to nejak sledovat? nemam ine problemy, pohyby citim, dokonca je aktivnejsia ako pred mesiacom. Aka je odchylka merania AFI? meni sa mnozsvto plodovej vody pocas dna?

    dakujem vopred za vasu odpoved
    s pozdravom Martina

    Dobrý deň,
    množstvo plodovej vody je veľmi nepresný ukazateľ je v tom dos%t subjektivity, preto sa berie iba orientačne. Ak Vám lekárka povedala, že je to v norme, nie je dovod pátrať po rizikách.