• Ucinok Escapelle po UPT

    Dobry den pan Doktor,
    chcem sa spytat, ake su rizika otehotnenia, ked som bola pred 15dnami na UPT, po kontrole po 14dnoch bolo vsetko v poriadku, spinenie uz nie je a mala som pohlavny styk 15.den po UPT, sice nechraneny, ale podla partnera nic neslo do mna,aj ked ja tomu neverim a stat sa mohlo cokolvek. 11h po tom som uzila tabletku Escapelle. Ake je riziko otehotnenia? Otehotniet nechcem, preto Vas chcem pripadne poprosit o odporucenie dalsich krokov.Antikoncepciu neberiem a ani som nikdy nebrala a takisto ani ziadne pohl.choroby. Dakujem velmi pekne.s

    Dobrý deň,
    snáď escapelle zaberie, je to od Vás dosť nezodpovedné, spoliehať sa po umelom potrate na partnera.
    Dajte si okamžite napísať hormonálnu antikoncepciu, počkajte do menštruácie a začnite ju užívať.