• hysterektomia

    Dobrý den.Chcem vás poprosiť o informáciu.Som po hysterektomii a lekár mi povolil pohlavný styk.No po pohlavnom styku som začala mierne krvácať.Krvácanie ustúpilo.Mohlo dôjsť k narušeniu zošívanej pošvy?Krvácala by som v prípade že by sa stehy uvolnili?Mala by som nejaké bolesti?Cítim sa v poriadku,no predsa sú obavy.Dakujem vopred za zodpovedanie otázky.

    Dobrý deň,
    nepíšete ako dlho te po operácii, ale je možné, že okolo stehov sa spravili tzv. granulácie, ktoré krvácajú, určite sa nepovolili stehy. Ak by sa to opakovao, vhodné je vyšetrneie.