• musime použiť gel

    Dobry den pan doktor, prednedavnom ste mi odpovedali na moju otazku ohladom nechutenstva na sex. som rada, lebo uz som si myslela, ze to tak ostane. Este bysom ale mala jednu otazocku ktora ma dost trapi. Som od druheho pôrodu 4 mesiace a trapi ma nedostatočne vlhka pošva. Pri pohlavnom styku citim, ze som sucha, a dost ma to brzdi v tom aby som sa dostatocne uvolnila. Stale musime pouzit lubrigacny gel. Chcela som len vediet, ci sa to casom upravi.Malu kojim.

    Dobrý deň,
    áno je to najčastejší sexuálny problém počas kojenia. Máte nízke hladiny hormónmov a pošva nevlhne, po odstavení kojenia sa to upraví.