• tehotna??

    Chcela by som sa opitat ci moze zena otehotniet ked sa do nej urubi priatel .....no ked pred tym pily vela alkoholu neskodi to plodu????mozem byt tehotna.....??neskodi vtedy alkohol nenarodenemu....plodu???dakujem

    Dobrý deň,
    buď mám deja vu, alebo sa za posledný týždeň urobilo pomerne dosť priateľov.
    Ak je žena nezodpovedná a nechráni sa samozrejme može otehotnieť. Alkohol takto na začiatku plodu neškodí, trúfam si povedať, že 50% slovákov sa plodí pod jeho vplyvom. A v nietorých oblastiach sa pod jeho vplyvom aj vyvíjajú až do porodu, potom zaostávajú v raste, majú vačšiu hlavu a vzhľadom aj duchom pripomínajú poliltika SNS čo falšoval podpisy svojho chlebodarcu.