• zufala...

    dobry den pan doktor...uz dlhsie ma trapi bolest v podbrusku..najprv to bol zzapal tak som uzivala Amoksiklav, tyzden som mala pokoj a potom pred menzesom sa mi bolesti vratili..aj pocas nich aj po nich..tak som zasla ku doktorke..vyzera to tak ze mam opat zapal..momentalne uzivam Zinnat 500 mg.vzala mi vzorku na kultivaciu a aj krv na zistenie ci nahodou nemam endometriozu...hrozne sa bojim co vsetko ba to mohlo obnasat...na sone mi nebolo nic vidno,pri prehliadke ma to bolelo hlavne ked mi prezerala pravu stranu...uzivam aj HAK Yasminelle..takze ovulkacia to byt nemoze...chcela by som este vediet ze ci je normalne ze den po zacati uziavania ATB mam slaby krvavy vytok..zacala som ich brat aj v prvy den uzivania HAK...moze to mat suvis? lebo ja uz neviem co mam robit...robila som si aj tehu test ze coak hanodou zlyhala HAK..nastastie bol negativny...a to som si ho robila po mesiaci ako ma zacali trait tieto bolesti.....aj v case uzivania ATB soms a chranilla inak..tak je mozne ze mozem byt aj tehotna??? ja som uz z toho vsewtkeho proste v koncoch..dakuejm za radu...

    Dobrý deň,
    antibiotiká znižujú účinok antikoncepcie, preto krvácate, pozor nie ste chránená.
    Osobne si myslím, že to s tým zápalom nebude také aktuálne, bolesti sposobuje viac príčin, a bez vyšetrenia Vám nepomožem.