• prosim o radu =(

    Dobry den prajem

    pan doktor, pravidelne uzivam antikoncepciu LINDYNETTE priblizne 3 mesiace.Teraz som ochorela a moja obvodna lekarka mi predpisala antibiotika ZINNAT 250, viem ze antibotika znizuju ucinnost antikoncpecie a chcem sa opytat ze priblizne do akej miery?pretoze priatel do mna nestastne ejakuloval...aka je sanca otehotnenia? vopred Vam dakujem za radu

    Dobrý deň,
    šancu Vám nikto nevypočíta, pretože každý metabolizuje lieky inak, ale riziko je minimálne, Zinnat našťastie odbúravanie liekov ovplyvňuje iba málo.