• Marianna

    Dobry vecer.Chcem sa opytat...Som v 31tt...V 16tt som brala Unasyn ATB kvoli zlemu vyteru,v 28tt som znovu brala Unasyn za zly vyter a dva tyzdne na to zase Zinnat kvoli zlej kultivacii mocu.No a momentalne mam zapal priedusiek,cize budem musiet brat dalsie ATB.To budu uz stvrte.No a otazka znie,aka je pravdepodobnost ze mala co cakam bude v poriadku?Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    okamžite zmeňte lekára, žiadny výter z pošvy sa nelieči Unasynom a hlavne nie v gravidite. Je to celé nezmysel. Ešte Vám privedie chronickú mykozu.