• strach?alebo ...

    Dobry den Pan doktor.chcela by som sa poradit ohladom mojho problemu,kedze sa bojim priamo spitat mojho gynekologa.som v 18 tyždni tehotenstva a este som nebola na ultrazvuku,chcela by som vediet aj pohlavie dietatka a odniest si aj fotku z ambulancie aby sa aj domka tesili a videli hlavne ako sa ten cloviecik vyvija.moj pan doktor ma iba sono aja som si myslela že ultrazvuk a sono je ta ista vec,ale tu som sa o tehotenstve docitala viac a velmi ma to trapi,kedže nemam odvahu sa ho priamo pitat,takže Vam vemli pekne Dakujem za kladnu odpoved.S pozdravom Martina

    Dobrý deň,
    sono a ultrazvuk je rovnaký výraz. Ale ultrazvukových prístrojov je viac druhov, sú roznej kvality.
    Ak chcete fotku, tak si zaplaťte vyšetrenie v niektorém centre s kvalitným prístrojom a budete mať foto do albumu. Centier sa vyrojilo ako maku po celom Slovensku.