• zase zub

    Dobry vecer najprv sa vam chcem podakovat za odpoved a mam ešte dve otazky.Jedna je aku tabletku možem zobrat ked ma boli zub co je bezpecne(mam 6 tyždnov do pôrodu) može mi dat zubarka injekciu pri vykone????A druha je jedna sa vas tu pytala ohladom krvi z nosi ja mam taky isty problem len ja som mala teraz bolo tomu rok operovanu lavu nosnu dutinu kvôli cyste,kvr sa pusta hocikedy ale len z tej lavej dutiny.Može to by aj od toho???Ešte raz velke dakujem a pekny vecer

    Dobrý deň,
    paralen je bezpečný.
    Injekciu možete dostať, lokálne anestetiká sú bezpečné.
    Krvácať možete kvoli operácii máte viac prekrvenú sliznicu a zrejme krváca jazva po tej resekci.