• Pohlavie dieťaťa?

    Pekný deň prajem.V 25.t.t. na 3-D ultrazvuku mi zistili že budem mať dievčatko.Je možne že sa to este do pôrodu zmeni?Bol to nádherný zážitok,aj som si poplakala.Ďakujem

    Dobrý deň,
    dieťa už v maternici svoje pohlavie nemení. Občas majú takéto nápady ľudia po porode. Avšak ultrazvuk nie je 100% metóda, takže k omylu može dojsť.