• Kandidoza

    Dobry den,

    uz ste mi raz odpisal,ze je mozne ze mam chronicku mykozu a,ze uzivanie antymikotik dlhodobo mozno aj cely zivot by nebolo zle jednu tabletku v den menstruacie kazdy mesiac Dlhodobo. Chcem sa spytat, ze presne toto som hovorila mojej gynekologicke ci mi moze predpisat antymikotikum dlhodobejsie a ona odmietla aj moja kozna odmietla na zaklade toho, ze som mala negativne vysledky. Co mozem robit? Mam zmenit lekara ale presvedcit lekarku, ze mi toto naoazj pomaha. Da sa chronicka mykoza liecit aby som sa toho zbavila? Pisala som Vam, ze aj napriek tomu, ze mam negativne vysledky ma stale zo spodu svrbi a irituje.Dakujem

    Martina

    Dobrý deň,
    doležité je, že sa Vám po antimykotiku uľavilo.
    Užívanie Mycomaxu, alebo Diflucanu 1 tabletka po menštruácii je bežná súčasť liečby chronickej mykózy, a i keď máte negatívnu kultiváciu, tak doležité je, že sa Vám po liečbe uľaví. Neviem, čo Vám mám poradiť.