• dve otazocky

    Dobry den p. doktor
    chcela by som sa vas opytat, ze ci moze aerobic nejako ovplyvnit tvorbu mlieka, kedze mam skoro 6 tyzdnoveho chlapceka a rada by som chcela opet zacat cvicit, no doma ma to samu nebavi, tak preto chcem zacat chodit opet na aerobic. A este by som sa chcela opytat aka antikoncepcia by bola pre mna najvhodnejsia, kedze mam problemy s vahou tak by som z nej nerada pribrat a tabletky by som nechcela brat, kedze sa musia brat kazdy den, tak na to nie som dostatocne zodpovedny element. Dakujem velmi pekne za odpovede.

    Dobrý deň,
    plne Vás chápem a určite začnite cvičiť na tvorbu mlieka to nemá žiadny negatívny vplyv.
    Pri kojení možete použiť injekciu Depo Provera, ktorá vydrží 3 mesiace, alebo si kúpte krém Pharmatex, alebo lubrikačný gel s antikoncepčnou žložkou, pri kojení to stačí.