• HCG 80 000 2,59 mom

    chcela by som sa spytat. mam 33 rokou a mam zvysene hcg. je to moc velke riziko. bola som aj na amniocenteze a na druhy tyzden mam mat vysledky ale uz sa ich nemozem dockat a zaroven sa velmi bojim. zajtra idem na morfologiu. mam dve zdrave deticky. dakujem

    Dobrý deň,
    hodnota HCG sa dáva do pomeru k veku a k týždňu tehotnosti, a je pre každé referenčné laboratórium iná, preto Vám presné riziko nepoviem, to Vám mali povedať u gynekológa. Verím, že to dobre dopadne.