• herpes vírus, rubeola

    Dobrý deň !
    Chcela by som vedieť viac ohľadne vírusu herpes a rubeole, nakoľko mi zistili zvýšené hodnoty a to:
    Herpes Simplex virus:
    anti-HSV IgG ELISA........pozitívny
    anti-HSV IgG ELISA titer..1:14000
    anti-HSV IgM ELISA........hraničná hodnota
    anti-Rubeolla:
    Rubeolla IgG ELISA........pozitívny
    Rubeolla IgG kvant........294 IU/ml
    Rubeolla IgM ELISA........negatívny
    V blízkej budúcnosti by som chcela otehotnieť ( mám 31 rokov ) a preto by ma zaujímalo či to má vplyv na tehotenstvo, nakoľko som v minulosti už potratila ( v 2 mes. ) a príčina sa nezisťovala. Lekárka na inf. odd. mi predpísala tabletky Herpesin 400, kt. mám užívať 2-3 mes.

    Dobrý deň
    máte nejaké príznaky ?
    Načo Vám robili testy ?
    Kto ich zaplatil ?
    Tieto testy nič neznamenajú, iba to, že ste očkovaná proti rubeole (rovnako ako všetci ostatní) a že ste mala niekedy herpes (rovnako ako 70% ľudí)¨
    Ešte mohli nabrať protilátky proti:
    chrípke, nádche alebo angíne.