• tehotna???

    Dobry den!Uz asi tyzden ma trapi caste mocenie,hlavne pred tym ako zaspavam.Vcera som bola aj u svojej gynekologicky,ktora mi nespravila ziadne vysetrenie a ani nepredpisala ziadne tabletky,pretoze to mozu byt aj prve priznaky tehotenstva!Mam pockat do menstruacie,zatial pit urologicky caj.Uzivam sice antikoncepciu!Je zapal mocovych ciest naozaj tak podobny ako priznaky pri tehotenstve??Mozem otehotniet aj ak uzivam antikoncepciu??

    Dobrý deň,
    to je vtipné :).
    Nedám Vám nič na hnačku a na zvracanie lebo to možu byť príznaky tehotenstva :)))
    Ak užívate antikoncepciu tak je riziko tehotnosti minimálne a zrejme máte začínajúci zápal močových ciest, navštívte normálneho praktického lekára. Snáď si nebude myslieť, že máte začínajúci infarkt.