• Mozem byt tehotna???

    Dobry den.
    Posledna menstruacia bola 10.6.09. Normalne byva u mna pravidelny 28-dnovy cyklus.Teraz mam uz 2 tyzdnove meskanie a za sebou niekolko negativnych testov. Uz asi 2 Tyzdne mam priznaky ako nevolnost,zväcsene a tmavsie prsne bradavky,väcsie prsia a emotionalne vykyvy:-) Dnes som bola u lekarky, ktora ma vysetrila ultrazvukom, ale tiez mi nedala definitivnu odpoved.Vraj je stena maternice zmenena (hrubsia), ale nevidi inak este nic-bud som este vo velmi skorej faze alebo nie som tehotna. Krv mi nebrala.Dala mi na 10 dni Duphaston 10mg a potom sa uvidi.Je to normalne, ze stena maternice je zhrubnuta aj po takom oneskoreni?Je mozne, ze napriek neg.teh.testom mozem byt este tehotna.Myslela som,ze dnes budem mat istotu,ale zneistili ma este viac:-)

    Dakujem

    Dobrý deň,
    ak máte test negatívny tak tehtoná nie ste, zrejme máte perzistujúce žlté teliesko. Stav sa upraví.
    Ak chcete istotu, zopakujte test za týždeň.