• slaby vytok

    dobry den pan doktor ...vcera sme mali s manzelom pohlavny styk,a ja som dnes rano ..(ked som sa utierala ) na WC zbadala ze slabo spinim.Taky slabo hnedy vytok.Aj som sa pozorovala a uz nemam nic! Co sa stalo?? Moze to byt pravidlo ze po styku zacnem spinit?? (som tehotna 15 tyzden ) dakujem...

    Dobrý deň,
    čípok je v tehotnosti viac prekrvený a može v ňom pri styku prasknúť cievka. Nič to neznamená. Ak by došlo k silnejšeium krvácaniu, navštívte lekára.