• prerusovana suloz

    Dobry den,
    pocula som, ze pocas pohlavneho styku moze prist k uvolneniu semena aj pred ejakulaciou. Chcem sa spytat, ci k tomu moze prist len tesne pred ejakulaciou, alebo kedykolvek pocas pohlavneho styku, bez toho, aby muz o tom vedel.
    Dakujm za odpoved.

    Dobrý deň,
    zo 100 párov čo používajú rok prerušovanú súlož približne 35 otehotnie.
    Takže ide o veľmi nespoľahlivú metódu a naozaj spermie sa našli aj v tekutine pred ejakuláciou.