• tabletky a vytok

    Dobry deň!
    mam 30 rokov som rok po pôrode a uzivam antikon.tabletky Lindynette20.mojim problemom
    je silny vytok ktory mam takmer stale najviac vsak tyzden pred zacatim menzes.vytok je svetly trochu do zlta dakedy uplne riedky ale byva aj hustejsi.musim nosit bud vlozku alebo 3krat menim nohavicky,je to strasne neprijemne a strpcuje mi to zivot pretoze okrem toho mavam aj mykozy asi tak kazdy 3 mesiac.chcem sa spytat ci tento vytok moze byt s uzivania tabletiek pretoze vo vedlajsich ucinkoch na letaciku sa uvadzaju zmeny posvovej s
    sekrecie.rozmyslam ze ich vysadim ale chcem poznat vas nazor.
    Vopred vam dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    výtok by bol skor infekčného povodu, mala by ste byť dokladne vyšetrená, a preliečená. Tabletky nevysadzujte, skor sa nechajte poriadne vyšetriť.