• zrážanlivosť krvi

    dobry den pan doktor. som v 26tt a minuly tyzden mi boli robene odbery krvi. dnes som dostala vysledky podla ktorych je krvny obraz v poriadku ale je potrebne zopakovat odber na zrazanlivost krvi. vraj vysledok nie je uspokojivy.prosim Vas mozte mi vysvetlit co moze porucha zrazanlivosti krvi znamenat pre babatko? dakujem velmi pekne

    Dobrý deň,
    v tehotnosti je normálny posun v zrážanlivých parametroch, ja predpokladám, že všetko bude v poriadku.
    Neuspokojivý výsledok može byť v zmysle zvýšenej alebo zníženej zrážanlivosti krvi. Ak nemám konkrétne výsledky nemožem sa k tomu vyjdariť, ale predpokladám, že sa nič nedeje.