• páchnuci výtok

    dobrý večer,chcem sa spýtať,či je normálne,ked mám na 5-6 deň menzesu pravidelne páchnuci žltý výtok,kt.trošku utlmím čapíkmi Macmiror od gynekologičky?prestanem ho používať a mám ho zase.Takto to mám asi rok,vyš.sú v poriadku.Zápach je neznesiteľný,obťažuje ma to.vďaka za odpoveď

    Dobrý deň,
    zapáchajúci výtok znamená zrejme poruchu bakteriálnej flóry. Bolo by vhodné Vás preliečiť dokladne, najlepšie celkovo tabletkami Entizol, v kombinácii lokálne Entizol čípky. A preliečil by som aj Vášho partnera. Liečba by mala byť dlhodobá, minimálne 10-14 dní.