• Antikoncepcia - predĺžená pauza

    Dobry den,
    nasadila som si 1 mesiac antikoncepciu Triquilar a namiesto 7 dňovej pauzy som si omylom spravila 8 dňovú pauzu a deviaty deň som si nasadila prvú tabletku ďaľšieho balenia. Počas pauzy medzi antikoncepciami som však nedostala menštruáciu, robila som si aj tehotenský test ktorý zatiaľ vyšiel negatívne. Môže mať predĺžená pauza vplyv na prípadné tehotenstvo?Ďakujem

    Dobrý deň,
    Triquillar je veľmi spoľahlivá antikoncepcia, a 8 dňová pauza by nemala škodiť. Avšak je možné, že budete počas cyklu špiniť, alebo krvácať mimo cyklu.