• Krvacanie mimo menzes

    Dobry den. Obcasne mavam cca rok krvave spinenie trvajuce 5 dni mimo menzes priblizne v strede cyklu.
    Cyklus mavam 33-35 dni pravidelne, menzes trvat 5-7 dni.
    Je v poriadku, aby trvalo ovulacne krvacanie az 5 dni?
    Je potrebne vysetrenie?

    Dobrý deň,
    áno je to možné, že sa jedná o takto dlhšie ovulačné krvácanie. Pokiaĺ nemáte iné ťažkosti, vyšetrenie nie je potrebné. Ak to chcete riešiť ideálna je hormonálna antikoncepcia, upraví cyklus a chráni Vás pred rakovinou.