• Menštruácia

    Dobrý deň, som 3 týždne po druhej kyretáži a začala som krvácať, pripomína mi to menštruáciu, môže byť že prišla skorej ako po tých 4-6 týždňoch? Mám aj trochu bolesti už druhý deň. Je to prosím vás normálne? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    mám veľmi málo informácii aby som Vám napísal o čo sa jedná. Menštruácia však môže prísť aj po 3 týždňoch od kyretáže, závisí na dôvodoch, prečo bol zákrok prevádzaný