• vynechávanie menštruácie

    Dobrý deň, od začiatku puberty mám miesto menštuácie iba klasické hnedé špinenie, môj gynekológ to nikdy moc neriešil, pár krát injekciou, ale menštuáciu som nedostala, tak som sa rozhodla brať hak, aby mi konečne menštuácia prišla, čo mi aj lekár niekoľkokrát sľuboval a nič, za 9 mesiacov užívania dvoch antikoncepcií, lindynette 30 a maitalonu mi menštuácia prišla iba raz, inak samé špinenie, čím to môže byť spôsobené, poklesom hormónov???Akú hak mám začať brať, aby mi konečne cyklus upravil??Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    nemusíte krvácať silno, aj špinenie považujte za menštruačné krvácanie, je to normálne, že niekto má šťastie a nekrváca silno iba špiní. Je to v poriadku.