• mensttrucia 2x v mesiaci

    Uz 2 roky mam problemy s menzesom... mam 48r a aj napriek mojmu veku som mala stale menzes ako hodinky na 28 den sa zacal moj cyklus. Ako som po dlhsej dobe si nasla priatela (vekovo mladsieho) a opat moj sexualny zivot sa dostal tzv do obratok, som zacala krvacat velmi silno a aj nepresne z casu na cas mi moje dni meskali aj 10 dni, a niekedy prisli uz na 25-6 den, teda skorej. Po par mesiacoch(18.10.2008) som dostala na cas ale tak silne a dlho trvajuce, ze po 2 tyzdnoch som sa rozhodla tu v Londyne ist na pohotovost. Tam mi napisali nejake antibiotika a nejake myslim hormonalne a vraj to vyzera,ze som potratila, ale s tym si MuDr. nebola ista...po asi 3 dnoch ustupilo a vsetko sa zase dostalo do normalnych kolaji..2 mesiace bolo vsetko v pohode a v januari som nedostala.. Uz ked mi meskali 2tyz. som si myslela, ze som v prechode. asi za par dni som dostala bolesti do prsnikov,az som nemohla spavat, presne ako ked som bola tehotna pred 20r. Kupila som si test a oba potvrdili, ze som tehotna. nakolko som mala 2 prace a chcela si na dietatko prisetrit... som zila len v strese a problemoch.. o dietatko som prisla v 14tyzdni.Potom sa mi ako zazrakom vsetko upravilo... nadopovala som sa vitaminmi a zelezom, ktore moje telo postradalo...A asi po 2 mesiacoch od potratu sme s mojim druhom opat mali pravidelny pohlavny styk. Len z casu na cas som mala divne vpichy na pravej strane vajecnikov, presne ako pri potrate... niekedy ustupili okamzite a niekedy nie. Bola som na kontrole a urobili mi aj cervical test, ktory bol 100% v poriadku. lenze zase sa mi zacali moje dni kolisat. Raz prisli na 25 den a inokedy na 36 a pod... Uz som bola zufala a priatel tiez, lebo sa vsemozne snazil zase mat dietatko ( som velmi zdrava a fit osoba,az na tieo problemy ako vidim). Uz som si zase zacala mysliet,ze som asi v menopauze, ale co citam, tak sa celkom odlisujem od symptomov co zeny a lekari uvadzaju. Co je spolocne je len vek a nepravidelne krvacanie.. ale sa ani nepotim a nemam migrenu ci bolesti hlavy mam len vpichy v pravom boku a su aj bez pohlavneho styku stale pocas menzesu, hlavne ak je silny... teraz prvy den poslednej menstruacie (ak to mozem tak nazvat) bol 25.9.10 a nebolo krvacanie silne.. take velmi mierne ...ale trvalo strasne dlho dobrych 9dni .. aj ked poslednych 6 by som nazvala len spinenim... ked som si myslela, ze uz skoncilo, som sla k svojemu obv. lekarovi a povedala som jej problem aj s otehotnenim a taktiez aj, ze si myslim,ze snad mam nejake zrasty na vajecnikoch, alebo snad nieco ine. Pytala som sa na ultrazvuk, ale tu je system velmi zv
    lastny a tak este stale cakam na objednanie.. Preslo len 5 dni od skoncenia a uz som dostala zase... ale tentokrat je tak velmi silne a vpichy su intenzivne, ze neviem cim to moze byt sposobene...prosim vas Pan Doktor, nemohli by ste mi poradit co by to mohlo byt a na ake vysetrenie by som sa mala pytat ??? Moze to byt sposobene nervozitou - obavami ??? alebo to s psychikou nic nema spolocne a je to len fyzickeho razu, ze mam nieco s niektorym z mojich organov.
    dakujem vopred za radu

    Dobrý deň,
    určite si zaplaťte vyšetrenie u špecialistu gynekológa v UK, vrátane ultrazvukového vyšetrenia. Osobne si myslím, že ste pomaly v prechode a budú pre Vás vhodné tablety pre ženy na začiatku prechodu. Inak ak to dáte na poisťovňu bude Vás opakovane vyšetrovať GP, lebo v UK sa správne za špecializované vyšetrenie platí.