• menzes za menzesom

    dobry den pan doktor ,,ja by som sa len chcela opytat ci je v poriadku ak som mala 6 dni menzes a hned 5 dni po nom som dostala dalsi ale aj s bolestou akoby krcom v pravej casti bruska ,, ,,citim sa unavena,,,mohla mi ho vyvolat i fyzicka zataz kedze v kuse dviham i 20 kg debne? lieky neberiem ziadne ani antikoncepciu a ani som nikdy nebola tehotna,,a este nieco ,,,ja nemavam priznaky pred menzesom ako ine baby ale citim az neprijemne svrbenie po celom tele ,,,da sa to niecim upravit ?dakujem za odpovede,,,

    Dobrý deň,
    spravte si tehotenský test.
    Ak bude negatívny išlo o ovulačné krvácnie, to svrbenie je veľmi zvláštne, nikdy som o tom nepočul, je možné, že máte aj nejakú chorobu pečene, ale to iba hádam.