• zmena cyklu

    dobry den,
    v strede cyklu som prekonala chripkove ochorenie s horuckami /bez antibiotik/.
    som v 31. dni cyklu - este stale bez menstruacie, pricom bezna dlzka bola 28/29 dni a v dnoch 'nad' - 29, 30, 31 - pocitujem sprievodne znaky PMS /bolesti hlavy, rozladenost, celkovu fyzicku nepohodu/.
    je mozne, ze prekonana chripka rozladila cyklus?
    moznost gravidity prakticky nemozna [?]- prerusovany pohlavy styk mimo ovulacie, bez akejkolvek 'nehody'.

    Dobrý deň,

    "moznost gravidity prakticky nemozna [?]- prerusovany pohlavy styk mimo ovulacie, bez akejkolvek 'nehody'." - ideálny sposob otehotnenia, spravte si test.